Проект Постанови про визнання Російської Федерації державою-агресором та створення механізму протидії та ліквідації наслідків агресії Російської Федерації проти України


Номер, дата реєстрації:
1287 від 08.12.2014
Сесія реєстрації:
1 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
25-VIII  від 11.12.2014
Рубрика законопроекту:
Безпека і оборона
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ляшко Олег Валерійович (VIII скликання)
  • Тимошенко Юлія Володимирівна (VIII скликання)
  • Березюк Олег Романович (VIII скликання)
  • Балога Віктор Іванович (VIII скликання)
  • Вовк Віктор Іванович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Гопко Г.М. Комітет у закордонних справах
  • Інші комітети:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Пашинський С.В. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 08.12.2014
  • Подання 08.12.2014
  • Пояснювальна записка 08.12.2014
  • Проект Постанови (доопрацьований) 15.01.2015
  • Подання 15.01.2015
  • Пояснювальна записка 15.01.2015
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 26.12.2014
  • Висновок комітету 26.12.2014 (тираж 28.12.2014)
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 04.02.2015


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    27.01.2015 Питання заслухано
    16.01.2015 Надано на заміну
    15.01.2015 Направлено на розгляд Комітету
    15.01.2015 Передано на розгляд керівництву
    15.01.2015 Одержано доопрацьований проект
    13.01.2015 Проект відкликано
    13.01.2015 Вручено подання Комітету про доопрацювання
    12.12.2014 Надано для ознайомлення
    11.12.2014 Направлено на розгляд Комітету
    08.12.2014 Передано на розгляд керівництву
    08.12.2014 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 08.12.2014
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах11.12.201412.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя11.12.201412.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя11.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони11.12.201412.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.12.201412.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції11.12.201415.12.2014

    Проект Постанови (доопрацьований) від 15.01.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах16.01.201516.01.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя19.01.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони17.01.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету17.01.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції19.01.2015