Проект Постанови про присудження у 2014 році Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування


Номер, дата реєстрації:
1323 від 09.12.2014
Номер, дата акту
від 23.12.2014
Сесія реєстрації:
1 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Палатний Артур Леонідович (VIII скликання)
  • Силантьєв Денис Олегович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Палатний А.Л. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Інші комітети:
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 09.12.2014
  • Подання 09.12.2014
  • Проект Постанови (на заміну) 09.12.2014
  • Подання 09.12.2014
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 09.12.2014
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 24.12.2014


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    25.12.2014 Постанову підписано
    23.12.2014 Постанову прийнято
    12.12.2014 Вручено подання Комітету про розгляд
    12.12.2014 Вручено на заміну
    11.12.2014 Направлено на розгляд Комітету
    11.12.2014 Передано на розгляд керівництву
    11.12.2014 Одержано проект на заміну
    10.12.2014 Направлено на розгляд Комітету
    09.12.2014 Передано на розгляд керівництву
    09.12.2014 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови (на заміну) від 11.12.2014
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики та спорту11.12.201415.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції11.12.201415.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму16.07.201515.12.2014

    Проект Постанови від 09.12.2014
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики та спорту10.12.201411.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції10.12.201411.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму16.07.201511.12.2014