Проект Постанови про призначення членів Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції


Номер, дата реєстрації:
1836 від 26.01.2015
Номер, дата акту
від 05.02.2015
Сесія реєстрації:
1 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ляшко Олег Валерійович (VIII скликання)
  • Тимошенко Юлія Володимирівна (VIII скликання)
  • Луценко Юрій Віталійович (VIII скликання)
  • Березюк Олег Романович (VIII скликання)
  • Тетерук Андрій Анатолійович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Інші комітети:
  • Пинзеник П.В. Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 23.01.2015
  • Подання 23.01.2015
  • Пояснювальна записка 23.01.2015
  • Проект Постанови (на заміну) 05.02.2015


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    11.03.2015 Постанову підписано
    05.02.2015 Постанову прийнято
    05.02.2015 Вручено на заміну
    05.02.2015 Направлено на розгляд Комітету
    05.02.2015 Передано на розгляд керівництву
    05.02.2015 Одержано проект на заміну
    27.01.2015 Надано для ознайомлення
    26.01.2015 Направлено на розгляд Комітету
    26.01.2015 Передано на розгляд керівництву
    26.01.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови (на заміну) від 05.02.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України05.02.201506.02.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя05.02.201509.02.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції05.02.201506.02.2015

    Проект Постанови від 26.01.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України26.01.201528.01.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя26.01.201528.01.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції26.01.201528.01.2015