Проект Закону про позбавлення В.Януковича звання Президента України


Номер, дата реєстрації:
1883 від 29.01.2015
Номер, дата акту
від 04.02.2015
Сесія реєстрації:
1 сесія VIII скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ляшко Олег Валерійович (VIII скликання)
  • Скуратовський Сергій Іванович (VIII скликання)
  • Тимошенко Юлія Володимирівна (VIII скликання)
  • Тетерук Андрій Анатолійович (VIII скликання)
  • Лозовой Андрій Сергійович (VIII скликання)
  • Шухевич Юрій-Богдан Романович (VIII скликання)
  • Попов Ігор Володимирович (VIII скликання)
  • Вітко Артем Леонідович (VIII скликання)
  • Мосійчук Ігор Володимирович (VIII скликання)
  • Ленський Олексій Олексійович (VIII скликання)
  • Силантьєв Денис Олегович (VIII скликання)
  • Кошелєва Альона Володимирівна (VIII скликання)
  • Купрієнко Олег Васильович (VIII скликання)
  • Кириченко Олексій Миколайович (VIII скликання)
  • Лінько Дмитро Володимирович (VIII скликання)
  • Амельченко Василь Васильович (VIII скликання)
  • Рибалка Сергій Вікторович (VIII скликання)
  • Вовк Віктор Іванович (VIII скликання)
  • Корчинська Оксана Анатоліївна (VIII скликання)
  • Чижмарь Юрій Васильович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Інші комітети:
  • Власенко С.В. Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Геращенко І.В. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 29.01.2015
  • Подання 29.01.2015
  • Пояснювальна записка 29.01.2015
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 03.02.2015


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    18.06.2015 Направлено доручення щодо аналізу застосування
    17.06.2015 Повернуто з підписом від Президента
    09.02.2015 Закон направлено на підпис Президенту
    07.02.2015 Закон підписано Головою Верховної Ради України
    04.02.2015 Закон прийнято
    31.01.2015 Надано для ознайомлення
    30.01.2015 Направлено на розгляд Комітету
    29.01.2015 Передано на розгляд керівництву
    29.01.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 30.01.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя30.01.201502.02.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування30.01.201503.02.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету30.01.201502.02.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції30.01.201502.02.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції30.01.201506.02.2015