Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо соціального захисту дітей)


Номер, дата реєстрації:
2263 від 28.02.2015
Номер, дата акту
від 02.03.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
209-VIII  від 02.03.2015
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Кабінет Міністрів України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Яценюк Арсеній Петрович Кабінет Міністрів України
  • Головний комітет:
  • Денісова Л.Л. Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення
  • Інші комітети:
  • Палатний А.Л. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Геращенко І.В. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 28.02.2015
  • Подання 28.02.2015
  • Пояснювальна записка 28.02.2015
  • Порівняльна таблиця 28.02.2015
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 02.03.2015
  • Висновок комітету 02.03.2015 (тираж 02.03.2015)
  • Висновок Головного науково-експертного управління 02.03.2015


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    19.03.2015 Направлено доручення щодо аналізу застосування
    18.03.2015 Повернуто з підписом від Президента
    04.03.2015 Закон направлено на підпис Президенту
    04.03.2015 Закон підписано Головою Верховної Ради України
    02.03.2015 Закон прийнято
    02.03.2015 Включено до порядку денного
    02.03.2015 Вручено подання Комітету про розгляд
    02.03.2015 Надано для ознайомлення
    01.03.2015 Направлено на розгляд Комітету
    28.02.2015 Передано на розгляд керівництву
    28.02.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 28.02.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення01.03.201503.03.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму01.03.201503.03.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету01.03.201502.03.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції01.03.201503.03.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції01.03.201503.03.2015