Проект Постанови про припинення повноважень члена Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції Голуба В.В.


Номер, дата реєстрації:
2424 від 19.03.2015
Номер, дата акту
від 02.06.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Князевич Руслан Петрович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Інші комітети:
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 19.03.2015
  • Подання 19.03.2015


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    04.06.2015 Постанову підписано
    02.06.2015 Постанову прийнято
    20.03.2015 Надано з поданням Комітету про розгляд
    19.03.2015 Розміщено на веб-сайті
    19.03.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 19.03.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя01.04.201502.04.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції