Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад


Номер, дата реєстрації:
1899/П від 01.04.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Насіров Роман Михайлович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Южаніна Н.П. Комітет з питань податкової та митної політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 01.04.2015


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    03.02.2016 В порядок денний не включено
    07.04.2015 Вручено для розгляду
    01.04.2015 Передано в тираж
    01.04.2015 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    30.01.2015 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад)