Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору та Голокосту)


Номер, дата реєстрації:
2756 від 29.04.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
974-VIII  від 03.02.2016
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Фельдман Олександр Борисович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Кожем'якін А.А. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 29.04.2015
  • Подання 29.04.2015
  • Пояснювальна записка 29.04.2015
  • Додаток (1) 29.04.2015
  • Додаток (2) 29.04.2015
  • Порівняльна таблиця 29.04.2015
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 07.10.2015


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    01.11.2016 Проект відкликано
    22.02.2016 Одержано заяву про відкликання
    05.05.2015 Надано для ознайомлення
    30.04.2015 Направлено на розгляд Комітету
    29.04.2015 Передано на розгляд керівництву
    29.04.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 29.04.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції30.04.201508.05.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності30.04.201506.05.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя30.04.201507.05.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету30.04.201507.05.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції30.04.201515.05.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції30.04.201508.05.2015