Проект Закону про припинення повноважень осіб, уповноважених на виконання функцій держави, у зв'язку з закінченням строку їх повноважень


Номер, дата реєстрації:
2349а від 14.07.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
677-VIII  від 15.09.2015
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Дерев'янко Юрій Богданович (VIII скликання)
  • Суслова Ірина Миколаївна (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Інші комітети:
  • Власенко С.В. Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Геращенко І.В. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 14.07.2015
  • Подання 14.07.2015
  • Пояснювальна записка 14.07.2015
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 31.07.2015
  • Висновок Комітету з питань європейської інтеграції 02.09.2015
  • Висновок комітету 23.12.2015


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    03.02.2016 В порядок денний не включено
    26.01.2016 Вручено подання Комітету про відхилення
    16.07.2015 Надано для ознайомлення
    15.07.2015 Направлено на розгляд Комітету
    14.07.2015 Передано на розгляд керівництву
    14.07.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 14.07.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя15.07.201516.07.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування15.07.201516.07.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету15.07.201516.07.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції15.07.201522.07.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції15.07.201516.07.2015

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    24.12.2015 Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про припинення повноважень осіб, уповноважених на виконання функцій держави, у зв'язку з закінченням строку їх повноважень