Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за невиконання обов'язків народного депутата України


Номер, дата реєстрації:
2141а/П від 21.12.2015
Сесія реєстрації:
3 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кожем'якін Андрій Анатолійович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Кожем'якін А.А. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 17.12.2015


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    21.02.2017 Знято з розгляду
    22.12.2015 Вручено для розгляду
    21.12.2015 Направлено до Комітету
    21.12.2015 Передано в тираж
    21.12.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 21.12.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності05.01.201611.01.2016

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    22.06.2015 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за невиконання обов'язків народного депутата України