Проект Постанови про припинення дипломатичних відносин з Російською Федерацією


Номер, дата реєстрації:
4221 від 15.03.2016
Сесія реєстрації:
4 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Корчинська Оксана Анатоліївна (VIII скликання)
  • Парасюк Володимир Зіновійович (VIII скликання)
  • Петренко Олег Миколайович (VIII скликання)
  • Шухевич Юрій-Богдан Романович (VIII скликання)
  • Луценко Ігор Вікторович (VIII скликання)
  • Лапін Ігор Олександрович (VIII скликання)
  • Тимошенко Юрій Володимирович (VIII скликання)
  • Матківський Богдан Миронович (VIII скликання)
  • Гузь Ігор Володимирович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Гопко Г.М. Комітет у закордонних справах
  • Інші комітети:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 15.03.2016
  • Подання 15.03.2016
  • Пояснювальна записка 15.03.2016
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 30.03.2016
  • Висновок комітету 12.04.2016


  • Дати та стан проходження: Очікує розгляду
    14.04.2016 Вручено подання Комітету про відхилення
    18.03.2016 Надано для ознайомлення
    17.03.2016 Направлено на розгляд Комітету
    15.03.2016 Передано на розгляд керівництву
    15.03.2016 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 15.03.2016
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції17.03.201618.03.2016
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах17.03.201621.03.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя17.03.201618.03.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету17.03.201618.03.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції17.03.201618.03.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції17.03.201618.03.2016