Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання дозволів на вчинення правочинів щодо нерухомого майна дитини, місцезнаходженням якого є тимчасово окупована територія України)


Номер, дата реєстрації:
4813 від 15.06.2016
Сесія реєстрації:
4 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
2149-VIII  від 03.10.2017
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Немировський Андрій Валентинович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Інші комітети:
  • Палатний А.Л. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Савчук Ю.П. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 15.06.2016
  • Подання 15.06.2016
  • Пояснювальна записка 15.06.2016
  • Порівняльна таблиця 15.06.2016
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 06.07.2016
  • Висновок Головного науково-експертного управління 09.09.2016
  • Висновок Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом 12.04.2017


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    29.08.2019 Проект відкликано
    17.06.2016 Надано для ознайомлення
    16.06.2016 Направлено на розгляд Комітету
    15.06.2016 Передано на розгляд керівництву
    15.06.2016 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 15.06.2016
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції16.06.201617.06.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя16.06.201617.06.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму16.06.201616.06.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету16.06.201622.06.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції16.06.201617.06.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції16.06.201616.06.2016