Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Бабак А.В.


Номер, дата реєстрації:
6375 від 14.04.2017
Сесія реєстрації:
6 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Пинзеник Павло Васильович (VIII скликання)
  • Арешонков Володимир Юрійович (VIII скликання)
  • Лубінець Дмитро Валерійович (VIII скликання)
  • Войцеховська Світлана Михайлівна (VIII скликання)
  • Данілін Владислав Юрійович (VIII скликання)
  • Кишкар Павло Миколайович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Пинзеник П.В. Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 14.04.2017
  • Подання 14.04.2017
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 05.04.2017


  • Дати та стан проходження: Розгляд відкладено
    16.11.2017 Проект не прийнято
    16.05.2017 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    14.04.2017 Направлено до Комітету
    14.04.2017 Передано в тираж
    14.04.2017 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 14.04.2017
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України15.05.201715.05.2017