Проект Постанови про дострокове припинення повноважень Херсонської обласної ради у зв'язку з діями, що порушують Конституцію України і Закони України, підривають довіру громадян України до органів місцевого самоврядування


Номер, дата реєстрації:
10050 від 13.02.2019
Сесія реєстрації:
10 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Інші (заяви, звернення ВРУ)
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ляшко Олег Валерійович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Власенко С.В. Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Савчук Ю.П. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 13.02.2019
  • Подання 13.02.2019
  • Пояснювальна записка 13.02.2019


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    29.08.2019 Проект відкликано
    15.02.2019 Надано для ознайомлення
    14.02.2019 Направлено на розгляд Комітету
    13.02.2019 Передано на розгляд керівництву
    13.02.2019 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 13.02.2019
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування14.02.201919.02.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя14.02.201919.02.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.02.201919.02.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції14.02.201919.02.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції14.02.201919.02.2019