Проект Постанови про звільнення з посад членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення


Номер, дата реєстрації:
2344 від 30.10.2019
Номер, дата акту
від 31.10.2019
Сесія реєстрації:
2 сесія IX скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Разумков Дмитро Олександрович Голова Верховної Ради України
  • Головний комітет:
  • Ткаченко О.В. Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 29.10.2019
  • Подання 29.10.2019
  • Додаток 29.10.2019
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 29.10.2019


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    05.11.2019 Постанову підписано
    31.10.2019 Постанову прийнято
    31.10.2019 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    30.10.2019 Направлено до Комітету
    30.10.2019 Передано в тираж
    30.10.2019 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 30.10.2019
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики06.11.201907.11.2019