Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання"


Номер, дата реєстрації:
3770 від 01.07.2020
Номер, дата акту
від 14.07.2020
Сесія реєстрації:
3 сесія IX скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кальченко Сергій Віталійович (IX скликання)
  • Культенко Артем Валерійович (IX скликання)
  • Папієв Михайло Миколайович (IX скликання)
  • Гринчук Оксана Анатоліївна (IX скликання)
  • Загородній Юрій Іванович (IX скликання)
  • Марченко Людмила Іванівна (IX скликання)
  • Приходько Наталія Ігорівна (IX скликання)
  • Фролов Павло Валерійович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Кальченко С.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 01.07.2020
  • Подання 01.07.2020
  • Додаток 01.07.2020
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 01.07.2020


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    16.07.2020 Постанову підписано
    14.07.2020 Постанову прийнято
    02.07.2020 Надано з поданням Комітету про розгляд
    01.07.2020 Направлено до Комітету
    01.07.2020 Розміщено на веб-сайті
    01.07.2020 Одержано Верховною Радою