Проект Постанови про зміни у складі Ради Національного банку України


Номер, дата реєстрації:
4077 від 10.09.2020
Номер, дата акту
від 16.09.2020
Сесія реєстрації:
4 сесія IX скликання
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Гетманцев Данило Олександрович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Гетманцев Д.О. Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 10.09.2020
  • Подання 10.09.2020
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 09.09.2020


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    22.09.2020 Постанову підписано
    16.09.2020 Постанову прийнято
    11.09.2020 Надано з поданням Комітету про розгляд
    10.09.2020 Направлено до Комітету
    10.09.2020 Розміщено на веб-сайті
    10.09.2020 Одержано Верховною Радою