Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Андрійовича З.М.


Номер, дата реєстрації:
4368 від 12.11.2020
Номер, дата акту
від 17.11.2020
Сесія реєстрації:
4 сесія IX скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кальченко Сергій Віталійович (IX скликання)
  • Євтушок Сергій Миколайович (IX скликання)
  • Фролов Павло Валерійович (IX скликання)
  • Папієв Михайло Миколайович (IX скликання)
  • Загородній Юрій Іванович (IX скликання)
  • Гринчук Оксана Анатоліївна (IX скликання)
  • Культенко Артем Валерійович (IX скликання)
  • Приходько Наталія Ігорівна (IX скликання)
  • Марченко Людмила Іванівна (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Кальченко С.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.11.2020
  • Подання 11.11.2020


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    20.11.2020 Постанову підписано
    17.11.2020 Постанову прийнято
    13.11.2020 Надано з поданням Комітету про розгляд
    12.11.2020 Направлено до Комітету
    12.11.2020 Розміщено на веб-сайті
    12.11.2020 Одержано Верховною Радою