Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Требушкіна Р.В.


Номер, дата реєстрації:
4446 від 02.12.2020
Номер, дата акту
від 16.12.2020
Сесія реєстрації:
4 сесія IX скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кальченко Сергій Віталійович (IX скликання)
  • Євтушок Сергій Миколайович (IX скликання)
  • Культенко Артем Валерійович (IX скликання)
  • Гринчук Оксана Анатоліївна (IX скликання)
  • Загородній Юрій Іванович (IX скликання)
  • Марченко Людмила Іванівна (IX скликання)
  • Синютка Олег Михайлович (IX скликання)
  • Фролов Павло Валерійович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Кальченко С.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 02.12.2020
  • Подання 02.12.2020
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 02.12.2020


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    18.12.2020 Постанову підписано
    16.12.2020 Постанову прийнято
    03.12.2020 Надано з поданням Комітету про розгляд
    02.12.2020 Направлено до Комітету
    02.12.2020 Розміщено на веб-сайті
    02.12.2020 Одержано Верховною Радою