Проект Закону про вихід з Угоди про Міжурядовий фельд'єгерський зв'язок та Протоколу про внесення поправок до Угоди про Міжурядовий фельд'єгерський зв'язок


Номер, дата реєстрації:
0086 від 29.12.2020
Сесія реєстрації:
4 сесія IX скликання
Рубрика законопроекту:
Двосторонні міжнародні угоди
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Кабінет Міністрів України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шмигаль Денис Анатолійович Кабінет Міністрів України
  • Головний комітет:
  • Мережко О.О. Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
  • Інші комітети:
  • Завітневич О.М. Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки
  • Крячко М.В. Комітет з питань цифрової трансформації
  • Арістов Ю.Ю. Комітет з питань бюджету
  • Радіна А.О. Комітет з питань антикорупційної політики
  • Климпуш-Цинцадзе І.О. Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 29.12.2020
  • Подання 29.12.2020
  • Пояснювальна записка 29.12.2020
  • Текст міжнародного договору 29.12.2020
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом 10.02.2021
  • Висновок Комітету з питань бюджету 17.02.2021
  • Висновок Головного науково-експертного управління 02.03.2021


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    04.01.2021 Надано для ознайомлення
    31.12.2020 Направлено на розгляд Комітету
    29.12.2020 Передано на розгляд керівництву
    29.12.2020 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 29.12.2020
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом31.12.2020
    Комітет Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва31.12.202004.01.2021
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки31.12.2020
    Комітет Верховної Ради України з питань цифрової трансформації31.12.2020
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету31.12.2020
    Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики31.12.202004.01.2021