Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Скічка О.О.


Номер, дата реєстрації:
5012 від 03.02.2021
Номер, дата акту
від 30.03.2021
Сесія реєстрації:
5 сесія IX скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кальченко Сергій Віталійович (IX скликання)
  • Євтушок Сергій Миколайович (IX скликання)
  • Культенко Артем Валерійович (IX скликання)
  • Гринчук Оксана Анатоліївна (IX скликання)
  • Марченко Людмила Іванівна (IX скликання)
  • Фролов Павло Валерійович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Кальченко С.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 03.02.2021
  • Подання 03.02.2021


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    31.03.2021 Постанову підписано
    30.03.2021 Постанову прийнято
    04.02.2021 Надано з поданням Комітету про розгляд
    03.02.2021 Направлено до Комітету
    03.02.2021 Одержано Верховною Радою