Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності релігійних організацій та забезпечення конституційного права громадян на свободу світогляду і віросповідання


Номер, дата реєстрації:
5835 від 30.07.2021
Сесія реєстрації:
5 сесія IX скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Новинський Вадим Владиславович (IX скликання)
  • Гриб Вікторія Олександрівна (IX скликання)
  • Шенцев Дмитро Олексійович (IX скликання)
  • Шпенов Дмитро Юрійович (IX скликання)
  • Магера Сергій Васильович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Потураєв М.Р. Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Інші комітети:
  • Наталуха Д.А. Комітет з питань економічного розвитку
  • Костін А.Є. Комітет з питань правової політики
  • Лубінець Д.В. Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Арістов Ю.Ю. Комітет з питань бюджету
  • Радіна А.О. Комітет з питань антикорупційної політики
  • Климпуш-Цинцадзе І.О. Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 30.07.2021
  • Подання 30.07.2021
  • Пояснювальна записка 30.07.2021
  • Порівняльна таблиця 30.07.2021
  • Проект Закону (доопрацьований) 03.08.2021
  • Подання 03.08.2021
  • Пояснювальна записка 03.08.2021
  • Порівняльна таблиця 03.08.2021


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    10.08.2021 Надано для ознайомлення
    09.08.2021 Направлено на розгляд Комітету
    05.08.2021 Передано на розгляд керівництву
    05.08.2021 Одержано доопрацьований проект
    03.08.2021 Проект відкликано
    02.08.2021 Надано для ознайомлення
    30.07.2021 Направлено на розгляд Комітету
    30.07.2021 Передано на розгляд керівництву
    30.07.2021 Одержано Верховною Радою