Проект Закону про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних осіб та їх об’єднань у перехідний період


Номер, дата реєстрації:
6013 від 09.09.2021
Сесія реєстрації:
6 сесія IX скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Стефанчук Руслан Олексійович (IX скликання)
  • Кальченко Сергій Віталійович (IX скликання)
  • Медяник В'ячеслав Анатолійович (IX скликання)
  • Третьякова Галина Миколаївна (IX скликання)
  • Бакумов Олександр Сергійович (IX скликання)
  • Вацак Геннадій Анатолійович (IX скликання)
  • Гришина Юлія Миколаївна (IX скликання)
  • Михайлюк Галина Олегівна (IX скликання)
  • Ватрас Володимир Антонович (IX скликання)
  • Бондаренко Олег Володимирович (IX скликання)
  • Кривошеєв Ігор Сергійович (IX скликання)
  • Негулевський Ігор Петрович (IX скликання)
  • Марчук Ігор Петрович (IX скликання)
  • Крейденко Володимир Вікторович (IX скликання)
  • Стефанчук Микола Олексійович (IX скликання)
  • Федієнко Олександр Павлович (IX скликання)
  • Мережко Олександр Олександрович (IX скликання)
  • Штепа Сергій Сергійович (IX скликання)
  • Гетманцев Данило Олександрович (IX скликання)
  • Захарченко Володимир Васильович (IX скликання)
  • Тарасенко Тарас Петрович (IX скликання)
  • Шуляк Олена Олексіївна (IX скликання)
  • Кравчук Євгенія Михайлівна (IX скликання)
  • Галайчук Вадим Сергійович (IX скликання)
  • Швець Сергій Федорович (IX скликання)
  • Мандзій Сергій Володимирович (IX скликання)
  • Юнаков Іван Сергійович (IX скликання)
  • Радуцький Михайло Борисович (IX скликання)
  • Здебський Юрій Вікторович (IX скликання)
  • Калаур Іван Романович (IX скликання)
  • Брагар Євгеній Вадимович (IX скликання)
  • Остапенко Анатолій Дмитрович (IX скликання)
  • Касай Костянтин Іванович (IX скликання)
  • Лічман Ганна Василівна (IX скликання)
  • Задорожній Микола Миколайович (IX скликання)
  • Качура Олександр Анатолійович (IX скликання)
  • Жмеренецький Олексій Сергійович (IX скликання)
  • Костюх Анатолій Вячеславович (IX скликання)
  • Фролов Павло Валерійович (IX скликання)
  • Сухов Олександр Сергійович (IX скликання)
  • Іонушас Сергій Костянтинович (IX скликання)
  • Демченко Сергій Олексійович (IX скликання)
  • Корнієнко Олександр Сергійович (IX скликання)
  • Мошенець Олена Володимирівна (IX скликання)
  • Маслов Денис Вячеславович (IX скликання)
  • Горбенко Руслан Олександрович (IX скликання)
  • Совгиря Ольга Володимирівна (IX скликання)
  • Дирдін Максим Євгенович (IX скликання)
  • Соломчук Дмитро Вікторович (IX скликання)
  • Любота Дмитро Валерійович (IX скликання)
  • Мазурашу Георгій Георгійович (IX скликання)
  • Васильєв Ігор Сергійович (IX скликання)
  • Нікітіна Марина Вікторівна (IX скликання)
  • Богуцька Єлізавета Петрівна (IX скликання)
  • Скрипка Тетяна Василівна (IX скликання)
  • Жупанин Андрій Вікторович (IX скликання)
  • Аліксійчук Олександр Васильович (IX скликання)
  • Бабій Роман Вячеславович (IX скликання)
  • Вельможний Сергій Анатолійович (IX скликання)
  • Сольський Микола Тарасович (IX скликання)
  • Потураєв Микита Русланович (IX скликання)
  • Тістик Ростислав Ярославович (IX скликання)
  • Безгін Віталій Юрійович (IX скликання)
  • Батенко Тарас Іванович (IX скликання)
  • Гевко Володимир Леонідович (IX скликання)
  • Безугла Мар'яна Володимирівна (IX скликання)
  • Рєпіна Елла Анатоліївна (IX скликання)
  • Макаров Олег Анатолійович (IX скликання)
  • Янченко Галина Ігорівна (IX скликання)
  • Копитін Ігор Володимирович (IX скликання)
  • Гурін Дмитро Олександрович (IX скликання)
  • Шаповалов Юрій Анатолійович (IX скликання)
  • Железняк Ярослав Іванович (IX скликання)
  • Рудик Кіра Олександрівна (IX скликання)
  • Зуб Валерій Олексійович (IX скликання)
  • Сова Олександр Георгійович (IX скликання)
  • Камельчук Юрій Олександрович (IX скликання)
  • Рубльов Вячеслав Володимирович (IX скликання)
  • Копанчук Олена Євгенівна (IX скликання)
  • Шинкаренко Іван Анатолійович (IX скликання)
  • Чернєв Єгор Володимирович (IX скликання)
  • Грищук Роман Павлович (IX скликання)
  • Тимофійчук Володимир Ярославович (IX скликання)
  • Сушко Павло Миколайович (IX скликання)
  • Мулик Роман Миронович (IX скликання)
  • Білозір Лариса Миколаївна (IX скликання)
  • Лис Олена Георгіївна (IX скликання)
  • Лубінець Дмитро Валерійович (IX скликання)
  • Мотовиловець Андрій Вікторович (IX скликання)
  • Фріс Ігор Павлович (IX скликання)
  • Колебошин Сергій Валерійович (IX скликання)
  • Ковальчук Олександр Володимирович (IX скликання)
  • Колюх Валерій Вікторович (IX скликання)
  • Іванов Володимир Ілліч (IX скликання)
  • Мезенцева Марія Сергіївна (IX скликання)
  • Вінтоняк Олена Василівна (IX скликання)
  • Чайківський Іван Адамович (IX скликання)
  • М'ялик Віктор Ничипорович (IX скликання)
  • Юрчишин Ярослав Романович (IX скликання)
  • Боблях Андрій Ростиславович (IX скликання)
  • Мінько Сергій Анатолійович (IX скликання)
  • Клименко Юлія Леонідівна (IX скликання)
  • Воронов Володимир Анатолійович (IX скликання)
  • Юраш Святослав Андрійович (IX скликання)
  • Арахамія Давид Георгійович (IX скликання)
  • Бардіна Марина Олегівна (IX скликання)
  • Нагаєвський Артем Сергійович (IX скликання)
  • Марченко Людмила Іванівна (IX скликання)
  • Лабазюк Сергій Петрович (IX скликання)
  • Загоруйко Аліна Леонідівна (IX скликання)
  • Кицак Богдан Вікторович (IX скликання)
  • Горобець Олександр Сергійович (IX скликання)
  • Костін Андрій Євгенович (IX скликання)
  • Кісєль Юрій Григорович (IX скликання)
  • Арешонков Володимир Юрійович (IX скликання)
  • Бунін Сергій Валерійович (IX скликання)
  • Осадчук Андрій Петрович (IX скликання)
  • Грищенко Тетяна Миколаївна (IX скликання)
  • Арсенюк Олег Олексійович (IX скликання)
  • Драбовський Анатолій Григорович (IX скликання)
  • Мельник Павло Вікторович (IX скликання)
  • Заремський Максим Валентинович (IX скликання)
  • Кондратюк Олена Костянтинівна (IX скликання)
  • Кулініч Олег Іванович (IX скликання)
  • Разумков Дмитро Олександрович (IX скликання)
  • Ляшенко Анастасія Олексіївна (IX скликання)
  • Каптєлов Роман Володимирович (IX скликання)
  • Підласа Роксолана Андріївна (IX скликання)
  • Кузнєцов Олексій Олександрович (IX скликання)
  • Пивоваров Євген Павлович (IX скликання)
  • Рущишин Ярослав Іванович (IX скликання)
  • Петруняк Євген Васильович (IX скликання)
  • Руденко Ольга Сергіївна (IX скликання)
  • Герус Андрій Михайлович (IX скликання)
  • Одарченко Андрій Миколайович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Наталуха Д.А. Комітет з питань економічного розвитку
  • Інші комітети:
  • Костін А.Є. Комітет з питань правової політики
  • Сольський М.Т. Комітет з питань аграрної та земельної політики
  • Клочко А.А. Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Завітневич О.М. Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки
  • Герус А.М. Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Потураєв М.Р. Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Бабак С.В. Комітет з питань освіти, науки та інновацій
  • Кісєль Ю.Г. Комітет з питань транспорту та інфраструктури
  • Гетманцев Д.О. Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Крячко М.В. Комітет з питань цифрової трансформації
  • Арістов Ю.Ю. Комітет з питань бюджету
  • Радіна А.О. Комітет з питань антикорупційної політики
  • Климпуш-Цинцадзе І.О. Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 06.09.2021
  • Подання 06.09.2021
  • Пояснювальна записка 06.09.2021
  • Порівняльна таблиця 06.09.2021
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 30.09.2021


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    10.09.2021 Надано для ознайомлення
    09.09.2021 Направлено на розгляд Комітету
    09.09.2021 Передано на розгляд керівництву
    09.09.2021 Одержано Верховною Радою