Проект Закону про внесення змін до окремих законів України (щодо підстав дострокового припинення повноважень членів державних колегіальних органів)


Номер, дата реєстрації:
6229 від 27.10.2021
Сесія реєстрації:
6 сесія IX скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Загоруйко Аліна Леонідівна (IX скликання)
  • Безгін Віталій Юрійович (IX скликання)
  • Клочко Андрій Андрійович (IX скликання)
  • Рубльов Вячеслав Володимирович (IX скликання)
  • Поляк Владіслав Миколайович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Радіна А.О. Комітет з питань антикорупційної політики
  • Інші комітети:
  • Костін А.Є. Комітет з питань правової політики
  • Клочко А.А. Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Герус А.М. Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Гетманцев Д.О. Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Потураєв М.Р. Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Арістов Ю.Ю. Комітет з питань бюджету
  • Климпуш-Цинцадзе І.О. Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 26.10.2021
  • Подання 26.10.2021
  • Пояснювальна записка 26.10.2021
  • Порівняльна таблиця 26.10.2021
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Комітету з питань бюджету 17.11.2021


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    29.10.2021 Надано для ознайомлення
    28.10.2021 Направлено на розгляд Комітету
    27.10.2021 Передано на розгляд керівництву
    27.10.2021 Одержано Верховною Радою