Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата Ратушного М.Я. членом Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності)


Номер, дата реєстрації:
5066 від 10.02.2000
Сесія реєстрації:
5 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ратушний Михайло Ярославович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 10.02.2000


  • Дати та стан проходження: Пропозиції враховано
    02.03.2000 Доручено врахувати в іншому проекті
    02.03.2000 Вручено подання Комітету про розгляд
    15.02.2000 Вручено для ознайомлення
    11.02.2000 Направлено на розгляд Комітету
    10.02.2000 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    10.02.2000 Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата Чайки В.В. членом Комітету ВРУ з питань промислової політики і підприємництва)
    10.02.2000 Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата Задорожної Т.А. членом Комітету ВРУ з питань соціальної політики та праці)
    10.02.2000 Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата Донець Н.Г. членом Комітету ВРУ з питань Регламенту, депутатської етики та організаційної роботи ВРУ)
    11.02.2000 Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата Кононенка Ю.С. членом Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформації ВРУ)
    16.02.2000 Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата Мельнічука С.І. членом Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформації ВРУ)
    16.02.2000 Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата Зварича Р.М. членом Комітету ВРУ у закордонних справах)
    16.02.2000 Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата Трофименко Л.С. членом Комітету ВРУ з питань соціальної політики та праці)
    18.02.2000 Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата Макеєнка В.В. членом Комітету ВРУ з питань)