Проект Закону про прийняття Рекомендації Ради Митного Співробітництва стосовно внесення змін до Конвенції про створення Ради Митного Співробітництва


Номер, дата реєстрації:
0136 від 08.07.2009
Номер, дата акту
від 17.12.2009
Сесія реєстрації:
4 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Багатосторонні міжнародні угоди
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Президент України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ющенко Віктор Андрійович Президент України
  • Головний комітет:
  • Білорус О.Г. Комітет у закордонних справах
  • Інші комітети:
  • Терьохін С.А. Комітет з питань податкової та митної політики
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 08.07.2009
  • Подання 08.07.2009
  • Пояснювальна записка 08.07.2009
  • Текст міжнародного договору 08.07.2009
  • Довідка про погодження 08.07.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 25.11.2009
  • Висновок комітету 02.12.2009


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    25.12.2009 Повернуто з підписом від Президента
    22.12.2009 Закон направлено на підпис Президенту
    22.12.2009 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    17.12.2009 Закон прийнято
    15.12.2009 Вручено подання Комітету про розгляд
    10.07.2009 Вручено для ознайомлення
    09.07.2009 Направлено на розгляд Комітету
    08.07.2009 Передано на розгляд керівництву
    08.07.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 08.07.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України08.07.200909.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету08.07.200913.07.2009
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах08.07.200909.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики08.07.200910.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики08.07.200905.12.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету08.07.200913.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України08.07.200909.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції08.07.200910.07.2009