Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усиновлення"


Номер, дата реєстрації:
0864 від 23.11.2007
Номер, дата акту
від 10.04.2008
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Томенко Микола Володимирович (V скликання)
  • Бондаренко Олена Федорівна (V скликання)
  • Левченко Катерина Борисівна (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Костенко П.І. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 14.11.2006
  • Подання 14.11.2006
  • Пояснювальна записка 14.11.2006
  • Порівняльна таблиця 14.11.2006
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 06.12.2006
  • Порівняльна таблиця до другого читання 14.05.2007
  • Текст законопроекту до другого читання 14.05.2007
  • Пропозиції Президента України до Закону 13.06.2007
  • Подання 13.06.2007
  • Пропозиції Президента України до Закону 29.10.2007
  • Висновок Головного науково-експертного управління 14.01.2008
  • Висновок комітету 22.01.2008
  • Порівняльна таблиця (з пропозиціями Президента України) 01.02.2008
  • Текст статей законопроекту з пропозиціями Президента 01.02.2008


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    22.04.2008 Повернуто з підписом від Президента
    11.04.2008 Закон направлено на підпис Президенту (10)
    11.04.2008 Закон підписано Головою Верховної Ради України
    10.04.2008 Повторно прийнято з подоланням вето
    05.02.2008 Вручено висновок Комітету до пропозицій Президента
    15.01.2008 Вручено для ознайомлення
    28.12.2007 Направлено на розгляд Комітету
    26.12.2007 Передано на розгляд керівництву
    23.11.2007 Одержано Верховною Радою
    15.06.2007 Вручені пропозиції Президента до закону
    14.06.2007 Направлено на розгляд Комітету
    13.06.2007 Повернуто з пропозиціями Президента
    29.05.2007 Закон направлено на підпис Президенту
    29.05.2007 Закон підтверджено
    29.05.2007 Закон підписано Головою Верховної Ради України
    24.05.2007 Закон прийнято
    15.05.2007 Вручено таблицю поправок-2
    20.03.2007 Прийнято в першому читанні
    09.02.2007 Вручено подання Комітету про розгляд
    28.11.2006 Вручено для ознайомлення
    17.11.2006 Направлено на розгляд Комітету
    16.11.2006 Передано на розгляд керівництву
    16.11.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 17.11.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму27.12.200720.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції17.11.200603.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики17.11.200617.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики17.11.200617.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму17.11.200620.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму17.11.200620.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції17.11.200603.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму17.11.200620.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я17.11.200621.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики17.11.200617.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету17.11.200617.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції17.11.200603.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики17.11.200617.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції17.11.200603.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету17.11.200617.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я17.11.200621.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму17.11.200620.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму27.12.200720.11.2006