Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" (щодо пільгових умов погашення освітніх кредитів для громадян, які мають дітей)


Номер, дата реєстрації:
0888 від 23.11.2007
Номер, дата акту
від 15.01.2009
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Щербань Артем Володимирович (V скликання)
  • Гєллєр Євгеній Борисович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Костенко П.І. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 11.07.2006
  • Подання 11.07.2006
  • Пояснювальна записка 11.07.2006
  • Порівняльна таблиця 11.07.2006
  • Проект Закону 29.10.2007
  • Пояснювальна записка 29.10.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 15.09.2006
  • Висновок комітету 04.04.2007
  • Порівняльна таблиця до другого читання 16.04.2007
  • Висновок комітету 16.01.2008
  • Зауваження Головного юридичного управління 23.01.2008
  • Порівняльна таблиця до другого читання 01.02.2008
  • Текст законопроекту до другого читання 01.02.2008


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    28.01.2009 Повернуто з підписом від Президента
    20.01.2009 Закон направлено на підпис Президенту
    20.01.2009 Закон підписано Головою Верховної Ради України
    16.01.2009 Проголосовано редакційне уточнення
    15.01.2009 Закон прийнято
    05.02.2008 Вручено таблицю поправок-2
    15.01.2008 Вручено для ознайомлення
    27.12.2007 Направлено на розгляд Комітету
    27.12.2007 Передано на розгляд керівництву
    23.11.2007 Одержано Верховною Радою
    17.04.2007 Вручено таблицю поправок-2
    07.02.2007 Прийнято в першому читанні
    14.11.2006 Вручено подання Комітету про розгляд
    12.09.2006 Включено до порядку денного
    02.08.2006 Направлено на розгляд Комітету
    31.07.2006 Передано на розгляд керівництву
    13.07.2006 Вручено для ознайомлення
    11.07.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 29.10.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму27.12.200729.10.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму27.12.200729.10.2007

    Проект Закону від 11.07.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму27.12.200703.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму02.08.200603.08.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму27.12.200703.08.2006