Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо дострокового припинення повноважень народного депутата України, обраного за виборчим списком політичної партії)


Номер, дата реєстрації:
0937 від 14.05.2002
Сесія реєстрації:
1 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Беспалий Борис Якович (III скликання)
  • Філенко Володимир Пилипович (III скликання)
  • Лавринович Олександр Володимирович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 01.12.2000
  • Проект Закону 10.04.2002
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Порівняльна таблиця до другого читання 23.10.2001
  • Текст законопроекту до другого читання 23.10.2001
  • Зауваження Головного юридичного управління 07.11.2002
  • Порівняльна таблиця до другого читання 10.12.2002
  • Текст законопроекту до другого читання 10.12.2002
  • До проекту 06.02.2003 (тираж 05.02.2003)
  • Висновок комітету 06.02.2003


  • Дати та стан проходження: Пропозиції враховано
    08.12.2004 Проголосовано як поправку
    20.02.2003 Прийнято в другому читанні
    10.12.2002 Вручено таблицю поправок-2
    10.12.2002 Вручено подання Комітету про розгляд
    19.06.2002 Направлено на розгляд Комітету
    14.05.2002 Вручено для ознайомлення
    14.05.2002 Передано в тираж
    23.10.2001 Вручено таблицю поправок-2
    11.07.2001 Прийнято за основу
    11.07.2001 Вручено подання Комітету про розгляд
    11.07.2001 Вручено висновок Конституційного Суду
    22.03.2001 Направлено на висновок Конституційного Суду
    07.12.2000 Вручено для ознайомлення
    04.12.2000 Направлено на розгляд Комітету
    01.12.2000 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 06.06.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики09.06.2002

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    05.12.2002 Проект Постанови про попереднє схвалення проекту Закону України про внесення змін до статті 81 Конституції України