Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмежень у використанні допоміжних репродуктивних технологій"


Номер, дата реєстрації:
0989 від 12.12.2012
Сесія реєстрації:
1 сесія VII скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Лук'янова Катерина Євгеніївна (VI скликання)
  • Ковалевська Юлія Сергіївна (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Палатний А.Л. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 23.03.2011
  • Подання 23.03.2011
  • Пояснювальна записка 23.03.2011
  • Порівняльна таблиця 23.03.2011
  • Проект Закону (доопрацьований) 02.11.2011
  • Подання 02.11.2011
  • Пояснювальна записка 02.11.2011
  • Порівняльна таблиця 02.11.2011
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 01.06.2011
  • Висновок комітету 22.12.2011
  • Висновок комітету 18.09.2012
  • Порівняльна таблиця до другого читання 02.10.2012
  • Висновок комітету 09.10.2012
  • Зауваження Головного юридичного управління 09.10.2012
  • Порівняльна таблиця до другого читання 09.10.2012
  • Текст законопроекту до другого читання 09.10.2012
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 18.10.2012
  • Пропозиції Президента України до Закону 02.11.2012
  • Подання 02.11.2012
  • Висновок комітету 06.11.2012
  • Висновок Головного науково-експертного управління 16.11.2012
  • Подання 11.12.2012
  • Висновок комітету 10.01.2013


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    21.03.2013 Вето Президента не подолано
    11.01.2013 Вручено висновок Комітету до пропозицій Президента
    26.12.2012 Надано для ознайомлення
    25.12.2012 Направлено на розгляд Комітету
    25.12.2012 Передано на розгляд керівництву
    12.12.2012 Одержано Верховною Радою
    20.11.2012 Вручено висновок Комітету до пропозицій Президента
    06.11.2012 Надано пропозиції Президента до закону
    05.11.2012 Направлено на розгляд Комітету
    02.11.2012 Повернуто з вето Президента для скасування
    19.10.2012 Закон направлено на підпис Президенту
    18.10.2012 Закон підписано Головою Верховної Ради України
    16.10.2012 Закон прийнято
    16.10.2012 Вручено доопрацьовану таблицю-2
    02.10.2012 Вручено таблицю поправок-2
    21.02.2012 Прийнято в першому читанні
    10.01.2012 Вручено подання Комітету про розгляд
    15.11.2011 Вручено на заміну
    03.11.2011 Направлено на розгляд Комітету
    02.11.2011 Передано на розгляд керівництву
    02.11.2011 Одержано доопрацьований проект
    20.09.2011 Повернуто на доопрацювання ініціатору внесення
    14.06.2011 Вручено подання Комітету про розгляд
    05.04.2011 Вручено для ознайомлення
    24.03.2011 Направлено на розгляд Комітету
    23.03.2011 Передано на розгляд керівництву
    23.03.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 23.03.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму23.03.201124.03.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму25.12.201224.03.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я23.03.201125.03.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики23.03.201125.03.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету23.03.201125.03.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України23.03.201124.03.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції23.03.201128.03.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету23.03.201125.03.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції23.03.201128.03.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я23.03.201125.03.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики23.03.201125.03.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України23.03.201124.03.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму23.03.201124.03.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму25.12.201224.03.2011

    Проект Закону (доопрацьований) від 02.11.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму02.11.201104.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму25.12.201204.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я02.11.201104.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики02.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.11.201104.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України02.11.201104.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції02.11.201108.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.11.201104.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції02.11.201108.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я02.11.201104.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики02.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України02.11.201104.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму02.11.201104.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму25.12.201204.11.2011

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    10.01.2013 Проект Постанови про направлення на доопрацювання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмежень у використанні допоміжних репродуктивних технологій"