Проект Постанови про подальшу роботу над законопроектом про внесення змін до статті 81 Конституції України (щодо додаткових підстав дострокового припинення повноважень народного депутата України)


Номер, дата реєстрації:
1027/П1 від 24.01.2020
Сесія реєстрації:
2 сесія IX скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Костін Андрій Євгенович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Костін А.Є. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 17.01.2020


  • Дати та стан проходження: Очікує розгляду
    04.02.2020 Вручено для розгляду
    24.01.2020 Направлено до Комітету
    24.01.2020 Передано в тираж
    24.01.2020 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 24.01.2020
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики12.02.2020

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    29.08.2019 Проект Закону про внесення змін до статті 81 Конституції України (щодо додаткових підстав дострокового припинення повноважень народного депутата України)