Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо повноважень у сфері вживання мов)


Номер, дата реєстрації:
1076 від 29.11.2007
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Колесніченко Вадим Васильович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Шевченко А.В. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Інші комітети:
  • Яворівський В.О. Комітет з питань культури і духовності
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 27.11.2007
  • Подання 27.11.2007
  • Пояснювальна записка 27.11.2007
  • Порівняльна таблиця 27.11.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 01.02.2008


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    01.02.2011 В порядок денний не включено
    18.01.2008 Вручено для ознайомлення
    11.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    28.12.2007 Передано на розгляд керівництву
    29.11.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 30.11.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації10.01.200816.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету10.01.200814.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації10.01.200816.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності10.01.200817.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету10.01.200814.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції10.01.200814.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики10.01.200814.01.2008