Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" та деяких інших законів України (щодо обмеження пільг та дострокового припинення повноважень народного депутата України)


Номер, дата реєстрації:
1408 від 23.01.2008
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кириленко В'ячеслав Анатолійович (VI скликання)
  • Кириленко Іван Григорович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 23.01.2008
  • Подання 23.01.2008
  • Пояснювальна записка 23.01.2008
  • Порівняльна таблиця 23.01.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 12.02.2008
  • Заміна сторінок 18.02.2008 (тираж 18.02.2008)


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    17.06.2008 Проект не прийнято
    15.04.2008 Включено до порядку денного
    21.03.2008 Вручено для ознайомлення
    20.03.2008 Одержано повторну резолюцію
    06.03.2008 Повернуто суб'єкту ініціативи
    05.02.2008 Вручено для ознайомлення
    24.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    23.01.2008 Передано на розгляд керівництву
    23.01.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 23.01.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України24.01.200824.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету24.01.200824.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України24.01.200824.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування24.01.200824.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету24.01.200824.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції24.01.200824.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики24.01.200824.01.2008