Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо сплати страхових внесків гірничими підприємствами)


Номер, дата реєстрації:
2001 від 05.02.2008
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Турманов Віктор Іванович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Сушкевич В.М. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
  • Інші комітети:
  • Терьохін С.А. Комітет з питань податкової та митної політики
  • Мартиненко М.В. Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 05.02.2008
  • Подання 05.02.2008
  • Пояснювальна записка 05.02.2008
  • Порівняльна таблиця 05.02.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 18.03.2008
  • Висновок комітету 02.04.2008 (тираж 07.04.2008)


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    02.09.2008 В порядок денний не включено
    08.04.2008 Вручено подання Комітету про розгляд
    12.02.2008 Вручено для ознайомлення
    07.02.2008 Направлено на розгляд Комітету
    06.02.2008 Передано на розгляд керівництву
    05.02.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 07.02.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету07.02.200808.02.2008
    Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів07.02.200827.05.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики07.02.200809.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки07.02.200809.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету07.02.200808.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції07.02.200814.02.2008