Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Коваленко А.М.


Номер, дата реєстрації:
2091 від 09.09.2019
Номер, дата акту
від 10.09.2019
Сесія реєстрації:
2 сесія IX скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кальченко Сергій Віталійович (IX скликання)
  • Пузійчук Андрій Вікторович (IX скликання)
  • Культенко Артем Валерійович (IX скликання)
  • Савченко Ольга Станіславівна (IX скликання)
  • Папієв Михайло Миколайович (IX скликання)
  • Гринчук Оксана Анатоліївна (IX скликання)
  • Загородній Юрій Іванович (IX скликання)
  • Марченко Людмила Іванівна (IX скликання)
  • Приходько Наталія Ігорівна (IX скликання)
  • Синютка Олег Михайлович (IX скликання)
  • Фролов Павло Валерійович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Кальченко С.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 06.09.2019
  • Подання 06.09.2019
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 05.09.2019


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    10.09.2019 Постанову підписано
    10.09.2019 Постанову прийнято
    10.09.2019 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    09.09.2019 Направлено до Комітету
    09.09.2019 Передано в тираж
    09.09.2019 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 09.09.2019
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України26.09.2019