Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України


Номер, дата реєстрації:
2189 від 12.09.2002
Сесія реєстрації:
2 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кириллов Віктор Дмитрович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Цибенко П.С. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 12.09.2002
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 27.11.2002


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    16.01.2003 Проект не прийнято
    11.12.2002 Вручено подання Комітету про відхилення
    24.09.2002 Вручено для ознайомлення
    16.09.2002 Направлено на розгляд Комітету
    12.09.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 12.09.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України12.09.200219.09.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони14.09.200219.09.2002
    Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів14.09.200219.09.2002