Проект Постанови про дострокове припинення повноважень члена Центральної виборчої комісії


Номер, дата реєстрації:
2197а від 04.06.2013
Номер, дата акту
від 04.07.2013
Сесія реєстрації:
2 сесія VII скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Президент України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Янукович Віктор Федорович Президент України
  • Головний комітет:
  • Жванія Д.В. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Макеєнко В.В. Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 03.06.2013
  • Подання 03.06.2013


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    06.07.2013 Постанову підписано
    04.07.2013 Постанову прийнято
    06.06.2013 Вручено подання Комітету про розгляд
    04.06.2013 Вручено для ознайомлення
    04.06.2013 Передано в тираж
    04.06.2013 Направлено на розгляд Комітету
    04.06.2013 Передано на розгляд керівництву
    04.06.2013 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 03.06.2013
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування04.06.201304.06.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України04.06.201304.06.2013