Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Папієва М.М.


Номер, дата реєстрації:
2611 від 30.12.2002
Номер, дата акту
від 16.01.2003
Сесія реєстрації:
2 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Матвєєв Валентин Григорович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 27.12.2002
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 27.12.2002
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 16.01.2003


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    16.01.2003 Постанову підписано
    16.01.2003 Постанову прийнято
    13.01.2003 Вручено для розгляду
    03.01.2003 Направлено на розгляд Комітету
    30.12.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 02.01.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України02.01.200304.01.2003