Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку добровільної відмови від депутатської недоторканності


Номер, дата реєстрації:
2739 від 05.04.2013
Сесія реєстрації:
2 сесія VII скликання
Включено до порядку денного:
1655-VII  від 02.09.2014
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Одарченко Юрій Віталійович (VII скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Писаренко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Гєллєр Є.Б. Комітет з питань бюджету
  • Немиря Г.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 05.04.2013
  • Подання 05.04.2013
  • Пояснювальна записка 05.04.2013
  • Порівняльна таблиця 05.04.2013
  • Авторський колектив 05.04.2013
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 17.05.2013


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    27.11.2014 Проект відкликано
    09.04.2013 Надано для ознайомлення
    08.04.2013 Направлено на розгляд Комітету
    05.04.2013 Передано на розгляд керівництву
    05.04.2013 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 05.04.2013
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України05.04.201309.04.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики05.04.201310.04.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету05.04.201309.04.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції05.04.201310.04.2013