Проект Постанови про зміни у складі Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для контролю за дотриманням законності при ввезенні на митну територію України продуктів харчування та інших товарів


Номер, дата реєстрації:
3282 від 26.03.2003
Сесія реєстрації:
3 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Скомаровський Володимир Володимирович (IV скликання)
  • Яворівський Володимир Олександрович (IV скликання)
  • Царьов Олег Анатолійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Скомаровський В.В. Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України для контролю за дотриманням законності при ввезенні на митну територію України продуктів харчування та інших товарів
  • Інші комітети:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 18.03.2003
  • Подання 18.03.2003
  • Пояснювальна записка 18.03.2003
  • Порівняльна таблиця 18.03.2003


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    05.02.2004 Проект не прийнято
    02.04.2003 Вручено для розгляду
    31.03.2003 Направлено на розгляд Комітету
    27.03.2003 Передано на розгляд керівництву
    26.03.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 27.03.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України27.03.200301.04.2003