Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо порядку припинення повноважень членів Національної ради)


Номер, дата реєстрації:
3312 від 14.03.2007
Сесія реєстрації:
3 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Бондаренко Олена Анатоліївна (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Бондаренко О.А. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Інші комітети:
  • Ілляшов Г.О. Комітет з питань правової політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань бюджету
  • Вечерко В.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 14.03.2007
  • Подання 14.03.2007
  • Пояснювальна записка 14.03.2007
  • Порівняльна таблиця 14.03.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 02.04.2007
  • Висновок комітету 26.04.2007


  • Дати та стан проходження: Готується на друге читання
    16.05.2007 Прийнято в першому читанні
    16.05.2007 Включено до порядку денного
    11.05.2007 Вручено подання Комітету про розгляд
    16.03.2007 Вручено для ознайомлення
    15.03.2007 Направлено на розгляд Комітету
    14.03.2007 Передано на розгляд керівництву
    14.03.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 14.03.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації28.12.200719.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації14.03.200719.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції14.03.200705.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації14.03.200719.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики14.03.200715.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.03.200715.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції14.03.200705.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики14.03.200715.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції14.03.200705.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.03.200715.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації28.12.200719.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації14.03.200719.03.2007

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    08.05.2007 Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України "Про внесення змін і доповнень до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо порядку припинення повноважень членів Національної ради)