Проект Постанови про звільнення з посади члена Центральної виборчої комісії


Номер, дата реєстрації:
4181 від 10.03.2009
Номер, дата акту
від 19.01.2010
Сесія реєстрації:
4 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Президент України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ющенко Віктор Андрійович Президент України
  • Головний комітет:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 10.03.2009
  • Подання 10.03.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 19.03.2009 (тираж 19.03.2009)


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    19.01.2010 Постанову підписано
    19.01.2010 Постанову прийнято
    20.03.2009 Розгляд відкладено
    20.03.2009 Вручено подання Комітету про розгляд
    17.03.2009 Вручено для ознайомлення
    16.03.2009 Направлено на розгляд Комітету
    10.03.2009 Передано на розгляд керівництву
    10.03.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 10.03.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України10.03.200916.03.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування10.03.200916.03.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України10.03.200916.03.2009