Проект Постанови про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у 2004 році


Номер, дата реєстрації:
4275 від 09.03.2004
Номер, дата акту
від 16.03.2004
Сесія реєстрації:
4 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Томенко Микола Володимирович (IV скликання)
  • Сподаренко Іван Васильович (IV скликання)
  • Бокий Іван Сидорович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Томенко М.В. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Інші комітети:
  • Матвієнко А.С. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 15.10.2003
  • Подання 15.10.2003
  • Пояснювальна записка 15.10.2003
  • Проект Постанови (на заміну) 09.03.2004
  • Подання 09.03.2004
  • Пояснювальна записка 09.03.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 28.01.2004
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 20.03.2004


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    20.03.2004 Постанову підписано
    16.03.2004 Постанову прийнято
    16.03.2004 Вручено на заміну
    11.03.2004 Направлено на розгляд Комітету
    09.03.2004 Передано на розгляд керівництву
    09.03.2004 Одержано проект на заміну
    04.03.2004 Проект не прийнято
    03.02.2004 Вручено подання Комітету про розгляд
    04.11.2003 Вручено для ознайомлення
    21.10.2003 Направлено на розгляд Комітету
    16.10.2003 Передано на розгляд керівництву
    16.10.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 16.10.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації16.10.200322.10.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування16.10.200323.10.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності16.10.200304.11.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики11.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності16.10.200321.10.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету16.10.200324.10.2003

    Проект Постанови (на заміну) від 11.03.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації11.03.200412.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування11.03.200415.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності11.03.200404.11.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики11.03.200412.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності11.03.200412.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.03.200412.03.2004