Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи)


Номер, дата реєстрації:
5228-1 від 19.10.2009
Номер, дата акту
від 01.06.2010
Сесія реєстрації:
5 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Катеринчук Микола Дмитрович (VI скликання)
  • Терьохін Сергій Анатолійович (VI скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Швець В.Д. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Костенко П.І. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 16.10.2009
  • Подання 16.10.2009
  • Пояснювальна записка 16.10.2009
  • Порівняльна таблиця 16.10.2009
  • Авторський колектив 16.10.2009
  • Проект Закону (на заміну) 19.10.2009
  • Подання 19.10.2009
  • Пояснювальна записка 19.10.2009
  • Порівняльна таблиця 19.10.2009
  • Авторський колектив 19.10.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 10.11.2009
  • Висновок комітету 18.11.2009
  • Висновок комітету 14.04.2010
  • Зауваження Головного юридичного управління 29.04.2010
  • Порівняльна таблиця до другого читання 30.04.2010
  • Текст законопроекту до другого читання 30.04.2010


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    18.06.2010 Повернуто з підписом від Президента
    04.06.2010 Закон направлено на підпис Президенту
    04.06.2010 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    01.06.2010 Закон прийнято
    11.05.2010 Вручено таблицю поправок-2
    10.02.2010 Прийнято в першому читанні
    01.12.2009 Вручено подання про врахування
    21.10.2009 Вручено на заміну
    20.10.2009 Направлено на розгляд Комітету
    20.10.2009 Передано на розгляд керівництву
    19.10.2009 Одержано проект на заміну
    19.10.2009 Направлено на розгляд Комітету
    16.10.2009 Передано на розгляд керівництву
    16.10.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону (на заміну) від 19.10.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України19.10.200921.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету19.10.200921.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності19.10.200921.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя19.10.200921.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму19.10.200921.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету19.10.200921.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України19.10.200921.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції19.10.200920.10.2009

    Проект Закону від 16.10.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України16.10.200919.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету16.10.200919.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності16.10.200919.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя16.10.200919.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму16.10.200919.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету16.10.200919.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України16.10.200919.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції16.10.200920.10.2009