Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"


Номер, дата реєстрації:
5465 від 04.11.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Кабінет Міністрів України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Янукович Віктор Федорович Кабінет Міністрів України
  • Головний комітет:
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Інші комітети:
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 29.04.2004
  • Пояснювальна записка 29.04.2004
  • Порівняльна таблиця 29.04.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом 22.09.2004
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 21.10.2004
  • Пропозиції Президента України до Закону 04.11.2004
  • Подання 04.11.2004
  • Висновок Головного науково-експертного управління 08.11.2004
  • Висновок комітету 30.05.2005


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    08.09.2005 Закон скасовано
    06.07.2005 Вручено подання на подолання вето
    09.11.2004 Вручені пропозиції Президента до закону
    04.11.2004 Повернуто з вето Президента для скасування
    21.10.2004 Закон направлено на підпис Президенту
    20.10.2004 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    08.10.2004 Закон прийнято
    15.06.2004 Вручено подання Комітету про розгляд
    08.06.2004 Вручено для ознайомлення
    05.05.2004 Направлено на розгляд Комітету
    30.04.2004 Передано на розгляд керівництву
    30.04.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 29.04.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції30.04.200407.05.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету30.04.200406.05.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин30.04.200406.05.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету30.04.200406.05.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції30.04.200407.05.2004

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    10.06.2004 Проект Постанови про проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"