Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих повноважень Центральної виборчої комісії)


Номер, дата реєстрації:
5482 від 25.12.2009
Сесія реєстрації:
5 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
2951-VI  від 01.02.2011
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кармазін Юрій Анатолійович (VI скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 21.12.2009
  • Подання 21.12.2009
  • Пояснювальна записка 21.12.2009
  • Порівняльна таблиця 21.12.2009
  • Авторський колектив 21.12.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 22.01.2010
  • Висновок комітету 02.02.2011
  • Висновок комітету 02.02.2011


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    02.06.2011 Проект не прийнято
    01.03.2011 Вручено подання Комітету про розгляд
    19.01.2010 Вручено для ознайомлення
    28.12.2009 Направлено на розгляд Комітету
    25.12.2009 Передано на розгляд керівництву
    25.12.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 25.12.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України25.12.200930.12.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету25.12.200930.12.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування25.12.200930.12.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики25.12.200930.12.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя25.12.200931.12.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету25.12.200930.12.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України25.12.200930.12.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції25.12.200929.01.2010