Проект Постанови про обрання народного депутата України Фікса Є.З. членом Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України


Номер, дата реєстрації:
5577 від 01.06.2004
Номер, дата акту
від 17.06.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шурма Ігор Михайлович (IV скликання)
  • Прошкуратова Тамара Сергіївна (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 01.06.2004
  • Подання 01.06.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 21.06.2004


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    21.06.2004 Постанову підписано
    17.06.2004 Постанову прийнято
    02.06.2004 Вручено для ознайомлення
    01.06.2004 Направлено на розгляд Комітету
    01.06.2004 Передано на розгляд керівництву
    01.06.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 01.06.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України01.06.200402.06.2004