Проект Постанови про обрання народного депутата України Чичкова В.М. членом Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці


Номер, дата реєстрації:
5588 від 02.06.2004
Номер, дата акту
від 17.06.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Білорус Олег Григорович (IV скликання)
  • Сас Сергій Володимирович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Хара В.Г. Комітет з питань соціальної політики та праці
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 02.06.2004
  • Додаток (1) 02.06.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 21.06.2004


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    21.06.2004 Постанову підписано
    17.06.2004 Постанову прийнято
    03.06.2004 Направлено на розгляд Комітету
    03.06.2004 Вручено для ознайомлення
    02.06.2004 Передано на розгляд керівництву
    02.06.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 02.06.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України03.06.200403.06.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці02.06.200403.06.2004