Проект Постанови про припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Лебедєвої Тетяни Яківни


Номер, дата реєстрації:
6270 від 01.04.2010
Номер, дата акту
від 13.05.2010
Сесія реєстрації:
6 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шевченко Андрій Віталійович (VI скликання)
  • Стець Юрій Ярославович (VI скликання)
  • Томенко Микола Володимирович (VI скликання)
  • Баграєв Микола Георгійович (VI скликання)
  • Бондаренко Олена Анатоліївна (VI скликання)
  • Кондратюк Олена Костянтинівна (VI скликання)
  • Ландік Володимир Іванович (VI скликання)
  • Уколов Віктор Олександрович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Шевченко А.В. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Інші комітети:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 01.04.2010
  • Подання 01.04.2010
  • Пояснювальна записка 01.04.2010
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 13.04.2010


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    19.05.2010 Постанову підписано
    13.05.2010 Постанову прийнято
    14.04.2010 Вручено подання Комітету про розгляд
    13.04.2010 Вручено для ознайомлення
    02.04.2010 Направлено на розгляд Комітету
    01.04.2010 Передано на розгляд керівництву
    01.04.2010 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 02.04.2010
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України02.04.201006.04.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації02.04.201006.04.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України02.04.201006.04.2010