Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо визначення розміру допомоги)


Номер, дата реєстрації:
7184 від 30.09.2010
Сесія реєстрації:
7 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Павловський Андрій Михайлович (VI скликання)
  • Сочка Олександр Олександрович (VI скликання)
  • В'язівський Володимир Михайлович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Хара В.Г. Комітет з питань соціальної політики та праці
  • Інші комітети:
  • Костенко П.І. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 30.09.2010
  • Подання 30.09.2010
  • Пояснювальна записка 30.09.2010
  • Порівняльна таблиця 30.09.2010
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 11.10.2010
  • Висновок комітету 03.11.2010


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    01.12.2010 В порядок денний не включено
    04.11.2010 Вручено подання Комітету про розгляд
    06.10.2010 Вручено для ознайомлення
    04.10.2010 Направлено на розгляд Комітету
    30.09.2010 Передано на розгляд керівництву
    30.09.2010 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 30.09.2010
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету30.09.201005.10.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці30.09.201005.10.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму30.09.201006.10.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету30.09.201005.10.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України30.09.201005.10.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції30.09.201023.05.2011